dzisiaj: 40, wczoraj: 132
ogółem: 1 031 419
statystyki szczegółowe
W najbliższy weekend 6 zespołów z 4 roczników rozegra turnieje halowe
ORLIKI rocznik 2006 – dwa zespoły A i B – powołania na czwartkowych zajęciach
28 styczeń 2017r godz. 11.30 (zbiórka 11.10) Sala OSiR ul. Sejmowa Organizator Młodzieżowy KS Miedź
Trenerzy: Janusz Hreczany 604 117 453 i Marek Dudka 667 747 912
Zawodnicy nie powołani na turniej nie przychodzą na sobotnie zajęcia
ORLIKI rocznik 2007 – dwa zespoły – powołania na czwartkowych zajęciach
28 styczeń 2017r godz. 9.00 (zbiórka 8.30) Sala Sportowa ul.Wiejska 5 w Jaworze (obok stacji Paliw Orlen) organizator JTS Piast Jawor (turniej potrwa do około godz. 16.00)
Trener: Wojciech Witkowski 605 999 067
29 styczeń 2017r godz. 11.30 (zbiórka 11.00) Sala Sportowa gimnazjum w Legnickim Polu Organizator Błękitni Kościelec
Trener: Adam Kłak 882 708 410
Zawodnicy nie powołani na turnieje nie przychodzą na sobotnie zajęcia
ŻAKI rocznik 2008 – powołania na piątkowych zajęciach
28 styczeń 2017r godz. 9.30 (zbiórka 9.10) Sala OSiR ul. Sejmowa Organizator Młodzieżowy KS Miedź
Trenerzy: Wojciech Górski 601 411 213 i Dariusz Górski 664 510 277
ŻAKI rocznik 2009 – powołania na sobotnich zajęciach (SOBOTNIE ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ ZSB BUDOWLANKA w godz. 9.30 - 10.30)
29 styczeń 2017r godz. 13.00 (zbiórka 12.30) Sala Sportowa gimnazjum w Legnickim Polu Organizator Błękitni Kościelec
Trener: Tomasz Piasecki 606 857 715
ZAJĘCIA od 13.11.2023
BAMBINI ROCZNIK 2019, KRASNALE ROCZNIK 2018, SKRZATY ROCZNIK 2017/2016
Poniedziałek i piątek 16.30 - 17.20 - sala gimnastyczna Zespołu Szkół Budowlanych ul. Grabskiego
Orliki E2 ROCZNIK 2014/2015
Poniedziałek 18.45 - 20.00 sala gimnastyczna Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Lotnicza 26
Piątek 17.15-18.45 sala gimnastyczna Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Lotnicza 26
MŁODZIK D 1 ROCZNIK 2011/2012/2013
Poniedziałek 17.30 - 19.00 - boisko o sztucznej nawierzchni Zespołu Szkół Budowlanych ul. Grabskiego
Wtorek 18.30 - 20.00 sala gimnastyczna Zespołu Szkół Budowlanych ul. Grabskiego
Piątek 17.30 - 19.00 - sala gimnastyczna Zespołu Szkół Budowlanych ul. Grabskiego
TRAMPKARZ C 1 ROCZNIK 2009/2010/2011
Poniedziałek 17.30 - 19.00 - boisko o sztucznej nawierzchni Zespołu Szkół Budowlanych ul. Grabskiego
Czwartek 17.00 - 18.00 - siłownia Zespołu Szkół Budowlanych ul. Grabskiego
Piątek 16.30 -18.00 - - boisko o sztucznej nawierzchni Zespołu Szkół Budowlanych ul. Grabskiego
PLANOWANE MECZE/ TURNIEJE
MŁODZIK 2011/2012/2013 wiosna 2024
ORLIKI 2014/2015/2016
13.04.2024r (sobota) godz. 9.00 organizator UKS Chojnów - boisko Miejskie w Chojnowie ul. Małachowskiego